Regeneračné, Očistné POBYTY

TOP VÍKEND 

UBYTOVANIE V SÚKROMÍ U DAMIELA

Veľký Meder

Tip na skvelý víkendový relax!
Doprajte si pohodový víkend a využite všetky možnosti načerpania pozitívnej energie do ďalších dní - príjemné prehriatie organizmu v bazénoch s termálnou vodou s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo vo Veľkom Mederi.

Kúpeľné mestečko Veľký Meder patrí medzi najvýznamnejšie centrá cestovného ruchu na juhozápadnom Slovenska. Mesto leží v Podunajskej nížine, 20 km juhovýchodne od mesta Dunajská Streda, ktoré je rovnako známe svojim termálnym kúpaliskom, 32 km severozápadne od mesta Komárno, a 10 km od hraničného prechodu do Maďarska. Veľký Meder sa rozprestiera v južnej časti Žitného ostrova, tvorený riekami Dunaj a Malý Dunaj. Najväčším bohatstvom Veľkého Medera je termálny prameň s geotermálnou vodou, ktorá má priaznivé účinky na liečenie kĺbových ochorení, chrbtice a unavených svalov a celkove prispieva k regenerácii organizmu. Stredobodom turistického ruchu Veľkého Medera je termálne kúpalisko Thermal Corvinus, ktoré je v prevádzke už od roku 1974. Od vtedy je neustále modernizované a v súčasnosti tu čaká na návštevníkov množstvo vonkajších a vnútorných bazénov, wellness služieb.

Očistné rituály odkliatie od kliatby, porobenia, závisti, víkendový pobyt vo Veľkom Mederi .  Stará cena 220€. Akciová cena   180,00€
                                                                      

/V cene pre 1 osobu na 3 dni (2 noci)

  • ubytovanie  na 2 noci
  • strava (plná penzia) je zabezpečená na celý pobyt
  • Wi-Fi a parkovanie vo dvore
  • konzultácie a riešenie vaších problemov
  • očistné rituály pre dosiahnutie spokojnosti na duši aj tele /
  • info a objednávky +421915677106

 
   OBJEDNAJTE SA UŽ TERAZ!!