Odlievané OSOBNÉ rituálne sviečky pre klientou od Damiela

Očistná osobná rituálna Damielová sviečka

Spaľovanie negatívnych energií v aure a priestore.


Potrebujete si očistiť priestor aj vašu auru? Ste často unavený? Cítite v príbitku duchov zlú enrgiu? Potrebujete sa zbaviť urieknutia, závisti? Tak neváhajte ani minútu a objednajte si najznámejšiu rituálnú Damielovú sviecu ktorú odlievá v tajnom rituály pre danú osobu. Preto je to veľmy silná očistná OSOBNÁ ktorá pohltí všetko negatívné.

Spútava negatívne energie, ruší vplyv čiernej mágie, ničí negatívne myšlienkové formy.

Očisťuje priestor od nahromadenej negatívnej energie po rôznych nepríjemných situáciach, ako sú hádky, nevhodné či neželané návštevy, zavádzajúce myšlienkové pochody, a pod. V tejto dobe, je to čím ďalej, tým viac realita, že na vás môže pôsobiť  nepriaznivo negatívna energia. Či si to pripustíte, alebo nie, nabaľujú sa na vás rôzne ťažkosti, problémy, ochorenia, psychická nepohoda, a ste postavený pred nečakané udalosti a zmeny, ktoré sa k vám dostávajú prostredníctvom neprajných ľudí a ich vyžarovania, ktoré nemusíte cítiť, registrovať, zaznamenať. Tieto zhody náhod nemusia byť len vaším osudom, pretože ľudská zloba, závisť či nenávisť, tu budú stále.

Táto tridcať dňová osobná očistná rituálna svieca očistí Váš domov a Vašu dušu od všetkých
negatívnych energií a kliatieb. Ak sú negatívné energie silné tak Vám môže zhorieť aj do 2hodín. Vtedy doporučujem aby ste sa somňou kontaktovali a dohodneme sa na v hodnom postupe.

Objenajte si ju hneď!!!  +421 915677106

 

Služby u Damiela a na mojej stánke nenahradzujú odbornú lekársku pomoc.A preto sa treba riadiť radamy Vášho ošetrujúceho lekára.